BORA
X PURE

PURE ON PERFEKTNE. – MAKSIMAALSELT STIILNE KÖÖK.

TÕSTAME ESILE

Intuitiivne sControl + juhtimine

Ainulaadne juhtpaneel on lihtsam kui kunagi varem: see töötab intuitiivselt, libistades nimetissõrmega üles või alla sileda õõnsuse või koputades sõrmeotsaga. Kõigile olulistele funktsioonidele pääseb juurde ühe puudutusega. Intuitiivne sControl+ juhtimine

eSwap

Retsirkulatsioonirežiimis neutraliseerib lõhnad ülitõhus aktiivsöefilter. Elu hõlbustamiseks vahetatakse filtrit ülevalt läbi õhu sisselaskeava – ilma sahtleid või soklipaneele eemaldamata.

Minimaalne helitugevus

Alati märgatavalt vaikne – isegi suure võimsusega: Põhjus peitub optimaalses õhuvoolus ja äärmiselt madala müratasemega ventilaatori kasutamises. Toidu valmistamisel pole segavaid tegureid ja meelelahutuse nautimist ei sega.

Lihtne puhastus

Kõik osad, mis puutuvad kokku toiduaurudega, on kergesti eemaldatavad läbi ligipääsetava laia sisselaskeava. Seejärel saab neid pesta nõudepesumasinas, kus nad võtavad väga vähe ruumi.

Suure pinnaga induktsioonkeedualad

Eriti suure pinnaga induktsioonkeedualad võimaldavad teil ühtlaselt soojendada ka väga suuri potte või röstijaid.

Omanäoline disain

Pliidiplaat ja õhupuhasti on täielikult integreeritud. Täiuslikud jooned ja õhu sisselaskeotsaku eripärane disain määravad selle iseloomuliku elemendi igasse kööki. Kui juhtnupud on ooterežiimis peaaegu nähtamatud, siis töötamise ajal on need tänu intelligentsele sinivalgele valgustusele muljetavaldavalt ahvatlevad.

Maksimaalne hoiuruum

Alla 200 mm kõrgusel tagavad madal paigalduskõrgus ja integreeritud retsirkulatsiooniseade maksimaalse hoiuruumi pottide ja muude köögitarvete jaoks allolevas kapis. Isegi 60 cm sügavustes köögiseadmetes ei pea retsirkulatsioonirežiimis ühtki sahtlit lühendama. Muutus normist.

Muutuva soojuse säilitamise funktsioon

Sõltuvalt sellest, kuidas või mida küpsetate, saate valida 3 erineva temperatuuritasemega kuumuse säilitamise taseme vahel. See tähendab, et saate hoida oma toitu soojas optimaalsel ja ühtlasel temperatuuril ilma kõrbemisohuta.

AUHINNAD

KOMBINEERITUD PLIIDIPLAADID NING VÄLJATÕMME

Uuel BORA X Pure’il on eriti lai pliidiplaat koos omapärase õhu sisselaskeotsakuga. Pinna induktsioon võimaldab maksimaalset paindlikkust pottide ja pannide paigutamisel. See ülielegantne minimalistlik kompaktne süsteem koos uuenduslike sControl puutetundlike juhtnuppudega on süvistatav, äärmiselt vaikne ja äärmiselt intuitiivne.

TOOTEVALIK

BORA X PURE

KÖÖGID