BORA
PURE

KLASS OMAETTE. – TEIE KÖÖGI KAUBAMÄRK.

TÕSTAME ESIPLAANILE

Intuitiivne sControl + juhtimine

Ainulaadne juhtpaneel on lihtsam kui kunagi varem: see töötab intuitiivselt, libistades nimetissõrmega üles või alla sileda õõnsuse või koputades sõrmeotsaga. Kõigile olulistele funktsioonidele pääseb juurde ühe puudutusega.

eSwap

Alati äärmiselt vaikne – isegi suure võimsustaseme korral: see on tingitud optimaalsest õhuvoolust ja ülivaikse ventilaatori kasutamisest köögi sokli piirkonnas. Nii, et see ei sega teid toiduvalmistamisel ja saate rahulikult vestelda.

Minimaalne helitugevus

Alati märgatavalt vaikne – isegi suure võimsusega: Põhjus peitub optimaalses õhuvoolus ja äärmiselt madala müratasemega ventilaatori kasutamises. Toidu valmistamisel pole segavaid tegureid ja meelelahutuse nautimist ei sega.

Lihtne puhastus

Kõik osad, mis puutuvad kokku toiduaurudega, on kergesti eemaldatavad läbi ligipääsetava laia sisselaskeava. Seejärel saab neid pesta nõudepesumasinas, kus nad võtavad väga vähe ruumi.

Ülegabariidiline 4/24 küpsetuspind

Tänu kesksele juhtpaneelile ja keedualade optimaalsele paigutusele pakub BORA Basic ruumi küpsetamiseks korraga neljale, suurele, kuni 24 cm laiusele potile.

Minimalistlik disain

Pliidiplaat ja õhupuhasti sobivad ideaalselt loputuspaigaldamiseks. Täiuslikud jooned võimaldavad neil diskreetselt ja elegantselt sulanduda iga kaasaegse köögikujundusega. Ooterežiimis on juhtpaneel praktiliselt nähtamatu ja töötamise ajal vähendatakse seda tänu intelligentsele valgustusele põhiolemuseni.

Maksimaalne hoiuruum

Alla 200 mm kõrgusel tagavad madal paigalduskõrgus ja integreeritud retsirkulatsiooniseade maksimaalse hoiuruumi pottide ja muude köögitarvete jaoks allolevas kapis. Isegi 60 cm sügavustes köögiseadmetes ei pea retsirkulatsioonirežiimis ühtki sahtlit lühendama. Muutus normist.

Väljatõmbe automaatne juhtimine

Ekstraktori võimsustase reguleerib end automaatselt vastavalt hetkeküpsetustingimustele. Pole vaja pidevat käsitsi reguleerimist, mis tähendab, et saate täielikult keskenduda toiduvalmistamisele.

AUHINNAD

BORA

BORA Pure tähistab puristlikku, lihtsat ja minimalistlikku disaini. Seda saab kohandada nii, et saate lisada oma isikupära.

TOOTEVALIK

BORA PURE EFEKT

BORA PURE SÜSTEEM

BORA EESTI - GOLD PARTNER

KÖÖGID