BORA Pure induktsioonpliidiplaat integreeritud pliidiväljatõmbeseadmega – Torudega väljajuhitav

PURA

Ainulaadne vertikaalne liugur muudab kasutamise veelgi lihtsamaks sõrme intuitiivse üles-alla liigutamise või otsese sõrmeotsaga koputamise kaudu. Kõik olulised funktsioonid on hetkega teie käeulatuses.

Alati märgatavalt vaikne – isegi suure võimsusega: Põhjus peitub optimaalses õhuvoolus ja äärmiselt madala müratasemega ventilaatori kasutamises. Toidu valmistamisel pole segavaid tegureid ja meelelahutuse nautimist ei häiri.

Kõik osad, mis puutuvad kokku toiduaurudega, on kergesti eemaldatavad läbi ligipääsetava laia sisselaskeava. Seejärel saab neid pesta nõudepesumasinas, kus nad võtavad väga vähe ruumi.

Kui toiduvalmistamise ajal midagi maha loksub, püüab integreeritud tilgaalus ohutult kinni nii tahked kui vedelikud.

Alla 200 mm kõrgusel tagavad madal paigalduskõrgus ja integreeritud retsirkulatsiooniseade maksimaalse hoiuruumi pottide ja muude köögitarvete jaoks allolevas kapis. Isegi 60 cm sügavustes köögiseadmetes ei pea retsirkulatsioonirežiimis ühtki sahtlit lühendama. Muutus normist.

Tänu kompaktsetele mõõtudele ja 515 mm sügavusele pliidiplaadile sobib süsteem kõigi praeguste tootjate tarnitavate tavaliste köögiseadmete jaoks (60 cm esiservast).

Ekstraktori võimsustase kohandub automaatselt vastavalt hetkeküpsetustingimustele. Pole vaja pidevat käsitsi reguleerimist, mis tähendab, et saate täielikult keskenduda toiduvalmistamisele.

Seadme all olev suur tilkumisanum mahutab kuni 3 liitrit vedelikku, ilma et seadet kahjustataks. Tilgapanni saab alt kergesti eemaldada, ilma et oleks vaja eriteadmisi.

Seadme all olev suur tilkumisanum mahutab kuni 3 liitrit vedelikku, ilma et seadet kahjustataks. Tilgapanni saab alt kergesti eemaldada, ilma et oleks vaja eriteadmisi.

Kõik tööfunktsioonid – välja arvatud keedualade ja võimsusastmete valik – on välja lülitatud. Tulemuseks on märgatavalt vähenenud välimus. Samuti ei lülitu enam kogemata sisse lisafunktsioone, mida kliendil vaja ei ole.

Sobib järgmiste tootekategooriatega: Pure, Pure

Tehniline spetsifikatsioon

Mitmefaasiline toitepinge380 – 415 V 2N/3N
Ühefaasiline toitepinge220 – 240 V
Sagedus50/60 Hz
Maksimaalne energiatarve7,6 kW (4,4 kW / 3,6 kW)
Kolmefaasiline toiteplokk/kaitsmekaitse3 x 16 A (standardühendus)
Kahefaasiline toiteplokk/kaitsmekaitse2 x 16 A
Ühefaasiline toiteallikas/kaitsmekaitse1 x 32 A (1 x 20 A / 1 x 16 A)
Mõõdud (laius x sügavus x kõrgus)760 x 515 x 199 mm
Kaal (koos tarvikutega/pakendiga)22,5 kg
PinnamaterjalSCHOTT CERAN®
Pliidiplaadi õhupuhasti võimsusastmed1 – 9, P
Pliidiplaadi võimsusastmed1 – 9, P
KanaliühendusBORA Ecotube
Eesmise keeduala suurusØ 210 mm
Tagumise keeduala suurusØ 175 mm
Eesmise keeduala võimsus2300 W
Tagumise keeduala võimsus1400 W
Eesmise keeduala võimsuse seadistusvõimsus3000 W
Tagumise keeduala võimsuse seadistusvõimsus2100 W