BORA
CLASSIC 2.0

PIIRAMATU VABADUS – KÖÖGI MAKSIMAALNE PAINDLIKKUS.

TÕSTAME ESIPLAANILE

Intuitiivne sControl + juhtimine

Ainulaadne juhtpaneel on lihtsam kui kunagi varem: see töötab intuitiivselt, libistades nimetissõrmega üles või alla siledasse õõnsusesse või koputades sõrmeotsaga. Kõigile olulistele funktsioonidele pääseb juurde ühe puudutusega.

Minimaalne helitugevus

Alati äärmiselt vaikne – isegi suure võimsustaseme korral: see on tingitud optimaalsest õhuvoolust ja ülivaikse ventilaatori kasutamisest köögi sokli piirkonnas. Nii et see ei sega teid toiduvalmistamist ning teie vestlusi ei segata.

Lihtne puhastada

Kõik osad, mis puutuvad kokku toiduaurudega, on kergesti eemaldatavad läbi ligipääsetava laia sisselaskeava. Seejärel saab neid pesta nõudepesumasinas, kus nad võtavad väga vähe ruumi.

Ülegabariidiline 4/24 küpsetuspind

Tänu õhupuhasti juures olevale kesksele juhtpaneelile ei võta pliidiplaadil olevad juhtnupud ruumi ja korraga on ruumi küpsetamiseks 4-le kuni 24 cm laiusele potile.

Minimalistlik disain

Pliidiplaat ja õhupuhasti sobivad ideaalselt loputuspaigaldamiseks. Täiuslikud jooned võimaldavad neil diskreetselt ja elegantselt sulanduda iga kaasaegse köögikujundusega. Ooterežiimis on juhtpaneel praktiliselt nähtamatu ja töötamise ajal vähendatakse seda tänu intelligentsele valgustusele põhiolemuseni.

Modulaarne süsteem

BORA pakub laias valikus pliidiplaate alates induktsioonpinnast kuni gaasipliidi või Tepan roostevabast terasest grillini, mida saab vabalt kombineerida väljatõmbesüsteemiga. Samuti on kergesti saavutatavad kombinatsioonid ühe, kolme või enama pliidiplaadiga.

Väljatõmbe automaatne juhtimine

Ekstraktori võimsustase reguleerib end automaatselt vastavalt hetkeküpsetustingimustele. Pole vaja pidevat käsitsi reguleerimist, mis tähendab, et saate täielikult keskenduda toiduvalmistamisele.

Täpne temperatuuri reguleerimine

Roostevabast terasest grill Tepan pakub parimat jõudlust, 2 suure grilliala ja ainulaadse, täpse temperatuuri reguleerimist. Vajalikku temperatuuri saab otse seadistada ning seda kuvatakse ja hoitakse täpselt. Kiire kuumutamine 250°C alla 5 minutiga säästab aega ja energiat.

AUHINNAD

KOMBINEERITUD PLIIDIPLAADID NING VÄLJATÕMME

BORA Classic on kombinatsioon kvaliteetsest õhupuhastist ja erinevatest võimsatest pliidiplaatidest.

TOOTEVALIK

BORA CLASSIC 2.0 EFEKT JA SÜSTEEM

BORA

KÖÖGID