BORA Classic pliidiplaadi õhupuhasti

CKA2

Pliidiplaat ja õhupuhasti sobivad ideaalselt uputatud paigaldamiseks. Täiuslikud jooned võimaldavad neil diskreetselt ja elegantselt sulanduda iga kaasaegse köögikujundusega. Ooterežiimis on juhtpaneel praktiliselt nähtamatu ja töötamise ajal vähendatakse seda tänu intelligentsele valgustusele põhiolemuseni.

Ainulaadne juhtpaneel on lihtsam kui kunagi varem: see töötab intuitiivselt, libistades nimetissõrmega üles või alla, üle sileda õõnsuse või koputades sõrmeotsaga. Kõigile olulistele funktsioonidele pääseb juurde ühe puudutusega.

Uudne disainikeel vastab materjalide ja tehnoloogia kõrgeimatele standarditele. Disainis tõstame esile väljatõmbeseade ja klanitud juhtnupu koos selle roostevabast terasest rõngaga, mustast klaasist esiosa ja selge valge LED-ekraani.

Kõiki põhifunktsioone saab puutetundliku juhtnupu abil otse valida.

Alati äärmiselt vaikne – isegi suure võimsustaseme korral: see on tingitud optimaalsest õhuvoolust ja ülivaikse ventilaatori kasutamisest köögi sokli piirkonnas. Nii, et see ei sega teid toiduvalmistamisel ja saate rahus vestlusi pidada.

Kõik osad, mis toiduaurudega kokku puutuvad, on kergesti eemaldatavad läbi ligipääsetava laia sisselaskeava. Seejärel saab neid pesta nõudepesumasinas, kus nad võtavad väga vähe ruumi.

Kui see on aktiveeritud, lukustatakse juhtnupud 10 sekundiks, et pinda saaks puhastada. Järelejäänud aega kuvatakse taimeri aknas. Kõik seadme seadistused, jäävad vahepeal muutumatuks.

Kui toiduvalmistamise ajal midagi maha loksub, püüab integreeritud tilgaalus ohutult kinni nii tahked kui vedelikud.

Võrreldes teiste sageli kasutatavate filtrimaterjalidega, näiteks alumiiniumiga, ei lähe roostevabast terasest rasvafilter nõudepesumasinas pideva puhastamise käigus hävima, säilitades oma esialgse välimuse (ilma kollasuseta) ja stabiilsuse.

Tänu kompaktsetele mõõtmetele ja 515 mm sügavusele pliidiplaadile sobib süsteem kõigi praeguste tootjate tarnitavate tavaliste köögiseadmete jaoks (60 cm esiservast).

Ekstraktori võimsustase kohandub automaatselt vastavalt hetkeküpsetustingimustele. Pole vaja pidevat käsitsi reguleerimist, mis tähendab, et saate täielikult keskenduda toiduvalmistamisele.

Sobib järgmiste tootekategooriatega:: Classic, Classic 2.0

Tehniline spetsifikatsioon

Toitepinge220 – 240 V
Sagedus50/60 Hz
Maksimaalne energiatarve550 W
Toitekaabli pikkus1 m (F, G, J, I)
Mõõdud (laius x sügavus x kõrgus)439 x 515 x 190 mm
Kaal (koos tarvikutega/pakendiga)7,35 kg
Pinna materjalKlaas SSG/roostevaba teras 1.4301
Pliidiplaadi õhupuhasti võimsustasemed1 – 5, P­
Kanali ühendusBORA Ecotube