BORA Pure induktsioonpliidiplaat koos integreeritud pliidiplaadi väljatõmbeseadmega - Retsirkulatsioon (aktiivsöefiltriga)

PURU

Ainulaadne vertikaalne liugur muudab kasutamise veelgi lihtsamaks sõrme intuitiivse üles-alla liigutamise või otsese sõrmeotsaga koputamise kaudu. Kõik olulised funktsioonid on hetkega teie käeulatuses.

Retsirkulatsioonirežiimis neutraliseerib lõhnad ülitõhus aktiivsöefilter. Elu hõlbustamiseks vahetatakse filtrit ülevalt läbi õhu sisselaskeava – ilma sahtleid või soklipaneele eemaldamata.

Värske lõhnatu välisõhk kogu köögis: Õhupuhastuskarbid ja integreeritud filtrilahendused eemaldavad tõhusalt ebameeldiva lõhna retsirkulatsioonirežiimis – ja seda pikaks ajaks.

Alati märgatavalt vaikne – isegi suure võimsusega: Põhjus peitub optimaalses õhuvoolus ja äärmiselt madala müratasemega ventilaatori kasutamises. Toidu valmistamisel pole segavaid tegureid ja meelelahutuse nautimist ei häiri.

Kõik osad, mis puutuvad kokku toiduaurudega, on kergesti eemaldatavad läbi ligipääsetava laia sisselaskeava. Seejärel saab neid pesta nõudepesumasinas, kus nad võtavad väga vähe ruumi.

Kui toiduvalmistamise ajal midagi maha loksub, püüab integreeritud tilgaalus ohutult kinni nii tahked kui vedelikud.

Alla 200 mm kõrgusel tagavad madal paigalduskõrgus ja integreeritud retsirkulatsiooniseade maksimaalse hoiuruumi pottide ja muude köögitarvete jaoks allolevas kapis. Isegi 60 cm sügavustes köögiseadmetes ei pea retsirkulatsioonirežiimis ühtki sahtlit lühendama. Muutus normist.

Ekstraktori võimsustase kohandub vastavalt hetkeküpsetustingimustele. Pole vaja pidevat käsitsi reguleerimist, mis tähendab, et täielikult keskenduda toiduvalmistamisele.

Pliidiplaat ja õhupuhasti sobivad ideaalselt uputatud paigaldamiseks. Täiuslikud jooned võimaldavad neil diskreetselt ja elegantselt sulanduda iga kaasaegse köögikujundusega. Ooterežiimis on juhtpaneel praktiliselt nähtamatu ja töötamise ajal vähendatakse seda tänu intelligentsele valgustusele põhiolemuseni.

Kõik tööfunktsioonid – välja arvatud keedualade ja võimsusastmete valik – on välja lülitatud. Tulemuseks on märgatavalt vähenenud välimus. Samuti ei lülitu enam kogemata sisse lisafunktsioone, mida kliendile ei vajata.

Tehniline spetsifikatsioon

Mitmefaasiline toitepinge380 – 415 V 2N/3N
Ühefaasiline toitepinge220 – 240 V
Sagedus50/60 Hz
Maksimaalne energiatarve7,6 kW (4,4 kW / 3,6 kW)
Kolmefaasiline toiteplokk/kaitsmekaitse3 x 16 A (standardühendus)
Kahefaasiline toiteplokk/kaitsmekaitse2 x 16 A
Ühefaasiline toiteallikas/kaitsmekaitse1 x 32 A (1 x 20 A / 1 x 16 A)
Mõõdud (laius x sügavus x kõrgus)760 x 515 x 199 mm
Kaal (koos tarvikutega/pakendiga)24,5 kg
PinnamaterjalSCHOTT CERAN®
Pliidiplaadi õhupuhasti võimsusastmed1 – 9, P
Pliidiplaadi võimsusastmed1 – 9, P
Väljalaskeava suurus445 x 137 mm
Eesmise keeduala suurusØ 210 mm
Tagumise keeduala suurusØ 175 mm
Eesmise keeduala võimsus2300 W
Tagumise keeduala võimsus1400 W
Eesmise keeduala võimsuse seadistusvõimsus3000 W
Tagumise keeduala võimsuse seadistusvõimsus2100 W
Filter keskmineIoonivahetiga aktiivsöefilter
Filtri materjalPeenfiltriga filtripaneel
Maksimaalne filtri kasutusiga150 h (1 aasta)