BORA Pro pliidiplaadi äratõmbesüsteem integreeritud ventilaatoriga

PKAS3

Klassikalise nupu ja puutetundliku pinna kombinatsioon žiletiterava LED-ekraaniga võimaldab täiuslikku juhtimist. Kõik funktsioonid on lihtsalt, mugavalt ja intuitiivselt aktiveeritavad, keerates nuppu ja puudutades keskmist puutetundlikku pinda.

Katteklapp avaneb ja sulgub automaatselt, kui ekstraktorit kasutatakse. Integreeritud anduritehnoloogia väldib usaldusväärselt esemete kinnijäämist sulgemise ajal. Väljalülitamisel on elegantne süsteem täielikult suletud.

Uudne disainikeel vastab materjalide ja tehnoloogia kõrgeimatele standarditele. Disaini esiletõstmised on väljatõmbeseade ja klanitud juhtnupp koos selle roostevabast terasest rõngaga, mustast klaasist esiosa ja selge valge LED-ekraan.

Kõik osad, mis puutuvad kokku toiduaurudega, on kergesti eemaldatavad läbi ligipääsetava laia sisselaskeava. Seejärel saab neid pesta nõudepesumasinas, kus nad võtavad väga vähe ruumi.

Kui toiduvalmistamise ajal midagi maha loksub, püüab integreeritud tilgaalus ohutult kinni nii tahked kui vedelikud.

Võrreldes teiste sageli kasutatavate filtrimaterjalidega, näiteks alumiiniumiga, ei lähe roostevabast terasest rasvafilter nõudepesumasinas pideva puhastamise käigus hävima, säilitades oma esialgse välimuse (ilma kollasuseta) ja stabiilsuse.

Väljatõmbesüsteemi saab vabalt kombineerida kuni 8 erineva pliidiplaadiga alates pinnainduktsioonist kuni gaasi või Tepanini. Võimalik on ka mitu kombinatsiooni näiteks 3 pliidiplaadi ja 2 õhupuhastiga.

Ekstraktori võimsustase kohandub automaatselt vastavalt hetkeküpsetustingimustele. Pole vaja pidevat käsitsi reguleerimist, mis tähendab, et saate täielikult keskenduda toiduvalmistamisele.

Tänu seadme madalale paigalduskõrgusele, mis sobib kokku kõigi praeguste köögitootjate pakutavate standardmõõtudega, ja sisseehitatud ventilaatoritele on allolevas kapis maksimaalselt ruumi sahtlitele.

Pliidiplaadi õhupuhasti on saadaval ka kompaktse süsteemina koos integreeritud ventilaatori ja summutiga.

Sobib järgmiste tootekategooriatega: Professional, Professional 3.0

Tehniline spetsifikatsioon

Toitepinge220 – 240 V
Sagedus50/60 Hz
Maksimaalne energiatarve550 W
Toitekaabli pikkus2 m
Mõõdud (laius x sügavus x kõrgus)486 x 540 x 199 mm
Kaal (koos tarvikutega/pakendiga)12.5 kg
Pealispinna materjalroostevaba teras 1.4016
Pliidiplaadi ekstraktori võimsustasemed1 – 9, P
Kanali ühendusBORA Ecotube