BORA S Pure induktsioonpliidiplaat koos integreeritud pliidiplaadi väljatõmbeseadmega – retsirkulatsioon (aktiivsöefiltriga)

PURSU

Ainulaadne vertikaalne liugur muudab kasutamise veelgi lihtsamaks sõrme intuitiivse üles-alla liigutamise või otsese sõrmeotsaga koputamise kaudu. Kõik olulised funktsioonid on hetkega teie käeulatuses.

Retsirkulatsioonirežiimis neutraliseerib lõhnad ülitõhus aktiivsöefilter. Elu hõlbustamiseks vahetatakse filtrit ülevalt läbi õhu sisselaskeava – ilma sahtleid või soklipaneele eemaldamata.

Värske lõhnatu välisõhk kogu köögis: Õhupuhastuskastid ja integreeritud filtrilahendused eemaldavad tõhusalt ebameeldiva lõhna retsirkulatsioonirežiimis – ja seda pikaks ajaks.

Alati märgatavalt vaikne – isegi suure võimsusega: Põhjus peitub optimaalses õhuvoolus ja äärmiselt madala müratasemega ventilaatori kasutamises. Toidu valmistamisel pole segajaid ega meelelahutust.

Kõik osad, mis toiduaurudega kokku puutuvad, on kergesti eemaldatavad läbi ligipääsetava laia sisselaskeava. Seejärel saab neid pesta nõudepesumasinas, kus nad võtavad väga vähe ruumi.

BORA S Pure’il on neli erineva suurusega keeduala, mis sobivad kõigi tavapäraste mõõtmetega pottide ja pannide mahutamiseks. Kaks neljast induktsioonpoolist on välja töötatud spetsiaalselt BORA S Pure’i jaoks. See võimaldab optimaalselt ära kasutada kogu pliidiplaadi pinda. Kasutajad saavad hõlpsasti süüa teha, korraga kuni nelja tavapärase suurusega poti ja panniga, olenemata sellest, kui suured või väikesed need on.

Alla 200 mm kõrgusel tagavad madal paigalduskõrgus ja integreeritud retsirkulatsiooniseade maksimaalse hoiuruumi pottide ja muude köögitarvete jaoks allolevas kapis. Isegi 60 cm sügavustes köögiseadmetes ei pea retsirkulatsioonirežiimis ühtki sahtlit lühendama. Muutus normist.

Lahendus kõikidele ruumiprobleemidele: oma ülimalt kompaktsete mõõtmetega pliidiplaat BORA S Pure on ideaalne valik ka kõige väiksematesse köökidesse. See sobib isegi kõigest 60 cm laiustesse köökidesse. See avab täiesti uued köögikujundusvõimalused!

Tänu uputatud süsteemile, integreeritud pliidiplaadile ja õhupuhastile ning minimalistlikule disainile integreerub BORA S Pure sujuvalt igasse kaasaegsesse kööki. Visuaalselt iseloomustab seda õhu sisselaskeotsaku asümmeetriline asend, mis annab pliidiplaadile erakordse ja kaasaegse välimuse. Juhtpaneel on ooterežiimis praktiliselt nähtamatu ja intelligentse valgustuse abil vähendatakse töötamise ajal põhiolemusteni.

Tehniline spetsifikatsioon

Mitmefaasiline toitepinge380 – 415 V 2N/3N
Ühefaasiline toitepinge220 – 240 V
Sagedus50 / 60 Hz
Maksimaalne voolutarve7,25 kW
Kolmefaasiline toiteplokk/kaitsmekaitse3 x 16 A (standardühendus)
Kahefaasiline toiteplokk/kaitsmekaitse2 x 16 A
Ühefaasiline toiteallikas/kaitsmekaitse1 x 32 A (1 x 20 A / 1 x 16 A)
Mõõdud (laius x sügavus x kõrgus)580 x 515 x 199 mm
Kaal (sh tarvikud/pakend)20,2 kg
PinnamaterjalKlaaskeraamika
Pliidiplaadi õhupuhasti võimsusastmed1 – 9, P
Pliidiplaadi võimsusastmed1 – 9, P
Väljalaskeava suurus445 x 137 mm
Parema eesmise keeduala suurusØ 210 mm
Vasakpoolse eesmise keeduala suurusØ 95 mm
Tagumise parempoolse keeduala suurusØ 175 mm
Tagumise vasaku keeduala suurusØ 140 mm
Parema eesmise keeduala võimsus2300 W
Vasakpoolse eesmise keeduala võimsus400 W
Tagumise parempoolse keeduala võimsus1400 W
Tagumise vasaku keeduala võimsus900 W
Parempoolse eesmise keeduala võimsuse seadistusvõimsus3000 W
Vasakpoolse eesmise keeduala võimsuse seadistusvõimsus600 W
Tagumise parempoolse keeduala võimsuse seadistusvõimsus2100 W
Tagumise vasaku keeduala võimsuse seadistusvõimsus1350 W
Filter keskmineIoonivahetiga aktiivsöefilter
Filtri materjalPeenfiltriga filtripaneel
Maksimaalne filtri kasutusiga150 h (1 aasta)