BORA
S PURE

ÜLLATAVALT PALJU VÕIMALUSI! – LENDILINE RUUMISÄÄSTEV LAHENDUS KÖÖKI

Nüüd juba saadaval. Alates 02.2022.

TÕSTAME ESIPLAANILE

Parim jõudlus

Täiustatud tehnoloogia tipptasemel jõudluseks: tänu spetsiaalselt BORA jaoks välja töötatud induktsioonpoolidele saab kogu pliidipinda optimaalselt kasutada. Neli erineva suurusega keeduala mahutavad kõigi tavamõõtmetega potte ja panne. Veelgi enam, oma vaikse ventilaatoriga on väljatõmbeseade vaevu kuuldav isegi suure võimsusega.

Lihtne puhastus

Tänu suurele kergesti ligipääsetavale väljatõmbeavale saab kõik BORA S Pure’i osad, mis toiduaurudega kokku puutuvad, puhastamiseks lihtsalt eemaldada. Veelgi enam, need võtavad nõudepesumasinas vähe ruumi, nii et pliidiplaadi õhupuhasti puhastamine, ei saakski olla mugavam!

Lihtne toiming

Ainult BORA puhul võivad asjad olla nii lihtsad: BORA S Pure’i saab hõlpsasti juhtida, puudutades või libistades puutetundlikku liugurit üles või alla. Kõigile peamistele tööfunktsioonidele pääseb vaevata juurde vaid mõne puudutusega.

Disain – atraktiivne ja kogenud

Minimalistlik disain koos integreerimisega: BORA S Pure on iga köögi võit! Väljatõmbeava asümmeetriline asend on eriti pilkupüüdev, andes pliidiplaadile erakordse ja moodsa välimuse – seda täiustab veelgi diskreetne nutika valgustusega juhtpaneel.

TOOTEVALIK

AUHINNAD