BORA X BO Auruahi

XBO

See ei muutu sellest paremaks: BORA X BO särab eriti ühtlaste küpsetustulemuste ja optimaalse soojusjaotusega. Teie nõud on täiuslikud isegi siis, kui kasutate kõiki kolme taset korraga. Näiteks kui valmistad kolmele alusele korraga palju sarvesaiu, tulevad need kõik ühtviisi hästi välja!

Kas küpsetuskamber määrdunud? Pole probleemi! BORA X BO hellitab teid kolme puhastusprogrammiga kiirest intensiivpuhastusest kuni kuivatamiseni – pärast pole vaja pühkida! Kahekambrilise kasseti abil on küpsetuskamber taas vaevata sädelev puhas – sarnaselt taldrikutele ja tassidele nõudepesumasinas!

BORA X BO juhitakse tohutu 19-tollise ekraani kaudu, mida saab vajadusel ka kokku voltida. Puuteekraan reageerib puudutusele sama mugavalt, kui seda nutitelefonist tunnete. Arvukad eelseadistatud programmid ja intuitiivsed kasutajajuhised muudavad toiduvalmistamise lapsemänguks!

Nii et teil on alati selge vaade: BORA X BO hoiab ära auru sattumise teie näkku, kui avate ukse. Selle automaatne aurueemaldussüsteem juhib auru tahapoole, enne kui uks lukust avatakse ja automaatselt avatakse – ja see teeb seda täiesti lõhnatu, sest spetsiaalne filter neutraliseerib kõik lõhnad, isegi kalalõhnad.

Kokkupandav 19-tolline täisgraafiline puuteekraan, kõrge eraldusvõimega, nutitelefonitaoliste anduritega

BORA Clear View tagab selge vaate: enne ukse avamist tõmmatakse aur küpsetuskambrist automaatselt tahapoole. Seega ei kohta kasutaja ust avades auru. Kasutaja saab vabalt määrata imemise kestuse.

Pärast BORA Smart Open ukse eelavamise aktiveerimist imetakse aur küpsetuskambrist välja enne ukse lukust avanemist. Seega ei kohta kasutaja ust avades auru. Kui ta jätab pärast luku avamist ukse asendi muutmata, sulgub see mõne aja pärast automaatselt uuesti – see kaitseb toitu ja säästab energiat!

BORA X BO puhastab ja eemaldab põhjalikult X BO küpsetuskambri kuuma auru ja BORA puhastuskassetis olevate keskkonnasõbralike toimeainetega. Selline puhastusviis on kasutajale äärmiselt mugav ja tagab seadme pika kasutusea.

Väga tõhus aktiivsöefilter neutraliseerib kõik lõhnad isegi kala valmistamisel. Optimaalse töö tagamiseks tuleb filtrit regulaarselt vahetada. Kasutaja ei pea kruvisid ega komponente eemaldama. Filtri vahetus toimub üsna lihtsalt seadme esiküljel, keerates ekraani üles. See funktsioon on ainult BORA X BO-l!

Dokumendid

Tehniline spetsifikatsioon

Mõõdud (laius x kõrgus x sügavus)598 x 599 x 580 mm
Ühenduspinge mitmefaasiline380 – 415 V 2N
Ühefaasiline ühenduspinge220 – 240 V
Sagedus50 Hz
Energiatarve maksimaalselt6,1 kW
Kaitse / võrguühendus kahefaasiline2 x 16 A
Kaitse / võrguühendus ühefaasiline1 x 16 A
Kaal (neto)47 kg
Kaal (koos tarvikutega/pakendiga)62 kg
MaterjalKlaas
Temperatuuri reguleerimisvahemik30 – 230 °C
FiltrimaterjalIoonivahetiga aktiivsüsi
Maksimaalne filtri kasutusiga1 aasta
Küpsetuskambri mõõtmed (laius x kõrgus x sügavus)480 x 308 x 405 mm
Küpsetuskambri maht53 l
Riiulite arv3
Võimsuse juhtimineAstmeteta
Sisselaskevooliku pikkus2,5 m
Ühendus sisselaskevoolik3/4”
Reoveevooliku pikkus2,5 m
Reoveevooliku siseläbimõõt19 mm