BORA
X BO

UUS TOIDUVALMISTAMISE MUGAVUS. – AURUKÜPSETAMINE TÄIUSLIKKUSENI.

Saadaval alates suvest 2022.

TÕSTAME ESIPLAANILE

Värske õhk ja selge vaade

Säilitage alati selge vaade: BORA X BO ei lase teil ukse avamisel näkku auru saada. Selle automaatne aurueemaldussüsteem tõmbab auru enne luku avamist ja automaatset avamist tagasi – ja te ei tunne isegi mitte millegi lõhna, kuna spetsiaalne filter neutraliseerib kõik lõhnad, sealhulgas kalalõhnad.

Lihtne toiming

BORA X BO-d juhitakse tohutu 19-tollise ekraani kaudu, mida saab vajadusel ka kokku voltida. Puuteekraan reageerib sõrmeotste puudutusele nagu nutitelefon. Arvukad eelseadistatud programmid ja intuitiivne kasutajanavigeerimine muudavad toiduvalmistamise ülilihtsaks!

Lihtne puhastada

Kas teie ahjukamber on määrdunud? Pole probleemi! BORA X BO muudab teie elu lihtsamaks kolme puhastusprogrammiga kiirest kuni intensiivse puhastuseni – te ei pea seda isegi kuivaks pühkima! Kahekambriline kassett puhastab ahjukambri laitmatult ilma vähimagi pingutuseta – täpselt nagu teie nõudepesumasinas olevad taldrikud ja tassid!

Parim jõudlus / parimad toiduvalmistamise tulemused

Enam paremaks minna ei saa: BORA X BO paistab silma tänu oma eriti ühtlasele küpsetustulemusele ja optimaalsele kuumuse jaotusele. Teie toidud tulevad suurepäraselt välja isegi siis, kui kasutate kõiki kolme taset korraga. Näiteks kui küpsetad kolmel ahjuplaadil korraga palju sarvesaiu, tulevad need kõik ühtviisi head!

TEHNILISED OMADUSED

Põhimõte: kui sa tahad midagi, siis BORA X BO oskab seda valmistada. See on nii lihtne, kui see kõlab. Puuduvad hoovad, nupud ega trikid, vaid palju professionaalseid funktsioone, nagu isepuhastuv ja automaatne aurueemaldus, mis tagab selge ülevaate ja alati värske õhu. Samuti on olemas suure suurusega puuteekraan, mis võimaldab intuitiivselt kasutada mis tahes nurga alt. Saavutage soovitud tulemus vaid mõne lihtsa sammuga.

OPTIMAALNE TÄIEND

BORA multi drawer vastab kõigile teie vajadustele toidu ja nõude soojendamisel – ja teeb ka palju rohkem. Läbipaistva puutetundliku ekraaniga juhtpaneel muudab seadme kasutamise äärmiselt lihtsaks, samas kui käepärased eelseadistused hõlbustavad toidu taastamist või sulatamist ning ka selle soojas hoidmist. Isegi madalal temperatuuril küpsetamine on võimalik. BORA multi drawer-i kombineerimine BORA X BO Flex ahjuga ja selle arvukate seadistustega laiendab funktsioonide valikut veelgi. BORA multi drawer avaldab muljet ka rafineeritud “All Black” disaini, esmaklassiliste materjalide ja vaevatu puhastamisega. Tõeliselt geniaalne!