BORA MULTI-DRAWER

BORA MULTI-DRAWER - UNIVERSAALNE GEENUS – KUUMUSSAHTEL, MIS SUUDAB ENAMAT!

Müügil alates 12.2021

TÕSTAME ESIPLAANILE

Parim jõudlus

BORA multi-draweri eelseadistused muudavad selle äärmiselt mitmekülgseks: saate seda kasutada taldrikute ja roogade eelsoojendamiseks, madalal temperatuuril küpsetamiseks, toidu regenereerimiseks või sulatamiseks või lihtsalt toitude soojaks hoidmiseks. Multisahtli sügavamat versiooni kasutades saate töötada isegi kahel tasandil, aidates teil suurepäraselt välja võluda ka nõudlikud menüüd!

Lihtne puhastada

Kõik BORA multi-draweri pinnad on kergesti ligipääsetavad ja seetõttu kiiresti puhastatavad. Keerulisel disainil pole teravaid servi ega liitekohti, nii et kõik saab hetkega jälle säravalt puhtaks.

Parimad materjalid

Parim kvaliteet: BORA multi-drawer on valmistatud eranditult hoolikalt valitud materjalidest. Viimistletud metallkomponendid ja must klaasist alus tagavad vastupidavuse ja robustsuse. Kogu töötlus on kõrgeima kvaliteediga, nii et saate oma BORA multi-drawerit saate nautida veel pikki aastaid!

Intuitiivne toimimine

Puudutage lihtsalt kasutajasõbralikku puuteekraani, et valida eelseadistuste hulgast soovitud programm või seadke temperatuur ja küttekestus individuaalselt. Kui see on ühendatud BORA X BO-ga, saab BORA multi-drawerit juhtida ka selle ekraani kaudu.

TOOTEVALIK

BORA multi-drawer vastab kõigile teie vajadustele toidu ja nõude soojendamisel – ja teeb veel palju enamatki. Läbipaistva puutetundliku ekraaniga juhtpaneel muudab seadme kasutamise äärmiselt lihtsaks, samas kui käepärased eelseadistused hõlbustavad toidu taastamist või sulatamist ning ka selle soojas hoidmist. Isegi madalal temperatuuril küpsetamine on võimalik. BORA multi-draweri kombineerimine BORA X BO Flex ahjuga ja selle arvukate seadistustega laiendab funktsioonide valikut veelgi. BORA multi-drawer avaldab muljet ka rafineeritud “All Black” disaini, esmaklassiliste materjalide ja vaevatu puhastamisega. Tõeliselt geniaalne!

OPTIMAALNE TÄIEND

Ükskõik, kas soovite krõbedaid röstsaiu, maitsvaid köögivilju või kergeid ja õhulisi kuldseid sarvesaiu: tänu õrnale ühtlasele aurutootmisele tagab BORA X BO Flex ahi täiuslikud küpsetustulemused – isegi kolme täislaetud plaadi korraga sahistamise korral! Automaatne aurueemaldus takistab ukse avamisel kuuma auru tuppa pääsemist. BORA X BO-d saab kasutada röstimiseks, küpsetamiseks, aurutamiseks ja paljuks muuks. Samas on seda ülimalt lihtne kasutada ja see puhastab pärast kasutamist ennast ise laitmatult.