BORA Multi-Drawer 140mm

MS140

Tänu eelseadistustele saab BORA Multi-Drawerit kasutada mitmel viisil: saate seda kasutada roogade eelsoojendamiseks, madalal temperatuuril küpsetamiseks, regenereerimiseks, sulatamiseks või toidu soojas hoidmiseks. Multi-Draweri kõrge variandiga saate töötada isegi kahel tasandil. Nii õnnestuvad ka nõudlikud menüüd suurepäraselt!

BORA Multi-Draweri jaoks on kasutatud ainult valitud materjale. Klaasist esiosa, klaasaluse ja rafineeritud metallkomponentide harmooniline koostis, teeb sellest kvaliteetse ja vastupidava köögiabilise

Puuteekraani ribal olevad iseenesestmõistetavad sümbolid võimaldavad hõlpsat kasutamist, mida toetavad akustilised signaalid.

BORA multisahtli minimalistlik disain loobub kõigest üleliigsest ja avaldab muljet ilma käepidemeteta tasapinnaga. See võimaldab selle diskreetselt integreerida igasse kaasaegsesse kööki. BORA klaasist esipaneeli “All Black” disain annab sellele modernse välimuse – eriti kombineerituna BORA X BO kombineeritud auruahjuga, mis on saadaval sama välimusega.

Sahtli esikülje õrn vajutamine avab BORA multisahtli automaatselt. Seejärel libiseb sahtel kergesti välja ja seda saab mugavalt täielikult avada.

Kõik BORA multisahtli pinnad on kergesti ligipääsetavad ja seetõttu kiiresti puhastatavad. Läbimõeldud disain väldib teravaid servi ja liitekohti, nii et kõik särab kiiresti uuesti.

Puuteekraaniribal selgeid ikoone puudutades saab BORA mitmiksahtlit kasutada väga lihtsalt, kasutades laia valikut eelseadistusi. Kogenud kasutajad saavad ka individuaalselt määrata soovitud kütteprotsessi temperatuuri ja kestuse.

BORA multisahtli saab võrku ühendada BORA X BO auruahjuga. Seejärel saab kasutaja neid juhtida X BO suure 19-tollise ekraani kaudu ja kasutada seda mõlema seadme kõigi eelseadete ja eriprogrammide tegemiseks. Saadaval on mitme sahtli lisafunktsioonid.

Sobib koos: Multi-Drawer-iga

Tehniline spetsifikatsioon

Mõõdud (laius x kõrgus x sügavus)559 x 140 x 537 mm
Ühenduspinge220 – 240 V
Sagedus50 / 60 Hz
Maksimaalne energiatarve810 W
Kaitsmekaitse1 x 16 A
Toitejuhtme pikkus1,8 m
Kaal (neto)16,4 kg
Kaal (koos tarvikutega/pakendiga)19,2 kg
Küpsetuskambri mõõtmed (laius x kõrgus x sügavus)525 x 97 x 410 mm
Küpsetuskambri maht20 l
Maksimaalne laadimismass25 kg
Ajatasemed1 – 6
Temperatuuritasemed1 – 6
Temperatuuri reguleerimise vahemik30 – 100 °C
Toitekaabli pistiku tüüpC13 / E + F