BORA Multi-Drawer 290mm

MS290

Tänu eelseadistustele saab BORA mitmiksahtlit kasutada mitmel viisil: saate seda kasutada roogade eelsoojendamiseks, madalal temperatuuril küpsetamiseks, regenereerimiseks, sulatamiseks või toidu soojas hoidmiseks. Mitmiksahtli kõrge variandiga saate töötada isegi kahel tasandil. Nii õnnestuvad ka nõudlikud menüüd suurepäraselt!

BORA mitmiksahtli jaoks on kasutatud ainult valitud materjale. Esiklaasi, klaasaluse ja rafineeritud metallkomponentide harmooniline koostis teeb sellest kvaliteetse ja vastupidava köögiabilise.

Puuteekraani ribal olevad iseenesestmõistetavad sümbolid võimaldavad hõlpsat kasutamist, mida toetavad akustilised signaalid.

BORA mitmiksahtli minimalistlik disain loobub kõigest üleliigsest ja avaldab muljet ilma käepidemeteta tasapinnaga. See võimaldab selle diskreetselt integreerida igasse kaasaegsesse kööki. BORA klaasist esipaneeli “All Black” disain annab sellele modernse välimuse – eriti kombineerituna BORA X BO kombineeritud auruahjuga, mis on saadaval sama välimusega.

Sahtli esikülje õrn vajutamine avab BORA multisahtli automaatselt. Seejärel libiseb sahtel kergesti välja ja seda saab mugavalt täielikult avada.

Kõik BORA multisahtli pinnad on kergesti ligipääsetavad ja seetõttu kiiresti puhastatavad. Läbimõeldud disain väldib teravaid servi ja liitekohti, nii et kõik särab kiiresti uuesti.

BORA mitme sahtliga MS290 sobib oma suure panipaiga ja suure kandevõimega mitme nõude korraga soojendamiseks kahel tasandil: Küpsetusruumi saab jagada ja korraldada BORA tasapinnalise resti abil.

Puuteekraaniribal selgeid ikoone puudutades saab BORA mitmiksahtlit kasutada väga lihtsalt, kasutades laia valikut eelseadistusi. Kogenud kasutajad saavad ka individuaalselt määrata soovitud kütteprotsessi temperatuuri ja kestuse.

BORA multisahtli saab võrku ühendada BORA X BO auruahjuga. Seejärel saab kasutaja neid juhtida X BO suure 19-tollise ekraani kaudu ja kasutada seda mõlema seadme kõigi eelseadete ja eriprogrammide tegemiseks. Talle on saadaval mitme sahtli lisafunktsioonid.

BORA tasandusrest on nõudepesumasinas pestav ja seetõttu kergesti pestav nõudepesumasinas.

Sobib koos: Multi-Drawer-iga.

Tehniline spetsifikatsioon

Mõõdud (laius x kõrgus x sügavus)559 x 290 x 537 mm
Ühenduspinge220 – 240 V
Sagedus50 / 60 Hz
Maksimaalne energiatarve810 W
Kaitsmekaitse1 x 16 A
Toitejuhtme pikkus1,8 m
Kaal (neto)20,7 kg
Kaal (koos tarvikutega/pakendiga)24 kg
Küpsetuskambri mõõtmed (laius x kõrgus x sügavus)525 x 247 x 410 mm
Küpsetuskambri maht50 l
Maksimaalne laadimismass25 kg
Ajatasemed1 – 6
Temperatuuritasemed1 – 6
Temperatuuri reguleerimise vahemik30 – 100 °C
Toitekaabli pistiku tüüpC13 / E + F